אקנה לכלב כל מה שצריך

הב לי בשר

כלבים ממש כמונו הם אומניבורים (אוכלי כל) אולם ברקע הגנטי שלהם הם קרניבורים (אוכלי בשר) ולכן ההעדפה שלהם לאכילת בשר גבוהה יותר.

כיום יש מותגים רבים של מזון לכלבים אשר מתהדרים בתוספים תזונתיים כגון ויטמינים, קלציום, אומגה 3, פרוביוטיקה ועוד…אולם בד בבד אחוז הדגנים במזונות אלו גבוה מאוד לעומת אחוז המרכיבים מן החי מה שמביא לעיכול קשה יותר וספיגה מופחתת של הוויטמינים החיוניים לכלב.

חברת ACANA מייצרת אוכל לכלבים וחתולים ושמה דגש על שילוב של בשר כרכיב העיקרי במזונות שלה כאשר המינימום הוא 50% מרכיבים מן החי. במוצרי החברה אין שימוש בדגנים כגון סויה, טפיוקה  תירס וחיטה כאשר הדגש הוא על שימוש בחומרים מן הטבע והימנעות מהכנסת טעמים, צבעי מאכל או חומרים משמרים מלאכותיים.

המתכונים של ACANA לכלבים מאוזנים בירקות, פירות, חומרים בוטניים ומזינים ובתוספת של ויטמינים, מינרליים, חומרים משמרים ופרוביוטיקה.

לחברה יש מגוון מתכונים עם טעמים שונים ואחוזי רכיבים מן החי שונים כך שכל כלב וכל כלבלב יוכלו למצוא את הארוחה המושלמת שלהם.

 

 

חנות חיות הרצליה והסביבה

הרצליה הירוקה היא בית לבעלי חיים רבים. הן נמצאות בבתים, ברחוב בפארקים ובחוף. יותר מכך, העיר היא גם צומת מרכזית של כל אזור השרון ולכן גם חיות הערים מסביב מצטרפות למשפחה הגדולה הזו של בעלי חיים באזור השרון.

חיות הרצליה והסביבה הן שונות ומגוונות ולכל חיה הצרכים והטעם שלה. על כן, יש צורך בחנות חיות שמאפשרת מגוון של מותגים לציוד ומזון שתתן לכל בעל חיים את הטוב ביותר בשבילו.

אנימל שופ חנות חיות הרצליה מציעה לכל מי שגר, עובד, מבלה או עובר בעיר להגיע ולהתרשם ממבחר עצום של אפשרויות לחיית המחמד שלו. ולמי שלא יוצא להגיע לסביבה החנות מפעילה מערך משלוחים עד הבית על מנת שיוכל ליהנות משלל המוצרים.

כמו כן, באתר של החנות אפשר למצוא מאמרים מקצועיים וחומר רלוונטי נוסף שיסייעו לך  בבחירת המוצר הנכון ביותר עבור חיית המחמד שלך

לקבלת ייעוץ לפני קניה והזמנות ניתן ליצור קשר בטלפון 09-777-8555

 

 

 

 

תוכן עניינים

לפרסום כתבה, השאירו פרטים